Цегляна кладка та її імітація

Цегляна кладка та її імітація

Цегла, на відміну від гладкої штукатуреної стіни, завжди має свій характер, і що підкупає – вона поєднується з будь-яким стилем: класичним чи сучасним.

Мрієте про цегляну стіну в інтер’єрі, проте не знає, як спорудити її у квартирі, де з самого початку не було цегли?

Натуральна цегляна кладка – це незручно хоча б тому, що «з’їдає» простір кімнати.

Тому для внутрішнього оздоблення створюють імітацію цегляної кладки:

◾️ плитка

◾️ шпалери

◾️ цегла з гіпсу

◾️ штукатурка під цеглу

◾️ декоративні панелі

◾️ оздоблювальна цегла (клінкер)

Плитка

Рішенням для кухні або ванної кімнати стане керамічна плитка в формі цегли. Іноді її називають кабанчик або плитка метро (різниця в розмірі). Але суть одна – акуратні цеглинки з фаскою будуть відмінно імітувати цеглу.
Хоч, від початкової ідеї тут залишиться тільки натяк, але взагалі немає єдиної думки, що актуальніше – цегляна кладка або її гладка імітація.

Шпалери під цегляну кладку

Найпростіший варіант оздоблення, але без вираженої фактури цегли.
Колірна палітра шпалер найрізноманітніша: від трерракотового, сірого, чорного, білого і до яскравих кольорів.

Декоративні панелі

Декоративні пластикові ПВХ панелі є економ варіантом оздоблення й використовується переважно для самостійного оздоблення стін.

Оздоблювальна цегла

Оздоблювальна гіпсова цегла – набагато тонше будівельного, а це вже великий плюс, так як Ви не зменшете обсяг кімнати. До того ж важить він набагато менше. Тому таку кладку можна робити й на звичайну гіпсокартонну перегородку. Текстури та кольрова палітра можуть бути різними – від гладкої до зістаренної, від білої до чорної. Проте великим попитом користується все ж біла декоративна цегляна кладка.

Клінкер

Поєднання низької пористості і водостійкості – робить клінкерну плитку універсальним матеріалом. Настінна плитка для внутрішніх робіт відрізняється мінімальною товщиною – 8 мм.
Декоративне різноманіття клінкеру обмежене в порівнянні з кахлем або гіпсовою плиткою: матеріал імітує цегляну кладку, тому плитка не дуже варіюється за формою і розмірами. А ось колірна гамма набагато ширша.

Ми пропонує ремонтні послуги серед яких й оздоблення клінкерною плиткою. В команді Ideal House є майстри, які вміло працюють й облицьовують поверхні, ретельно дотримуючись вимог технології, що гарантує довговічність оздоблення.

Справжня цегла

У квартирі – це просто ідеальна знахідка, особливо тим, хто не хоче витрачатися на ремонт.
Якщо природний колір цегли виглядає занадто непривабливим, спробуйте покрити кладку звичайною морилкою. Ви здивуєтеся, наскільки глибокий і насичений колір може вийти!
Цегла – пористий матеріал, а отже відмінно вбирає будь-які барвники. Колір зміниться, а фактура і різниця відтінків окремих елементів збережеться. Але цей спосіб має один нюанс – необхідно запастися терпінням, адже доведеться фарбувати кожен елемент окремо, залишаючи деякі фрагменти неторканими для того, щоб домогтися ефекту реставрації.
Граючи з темними відтінками, можна отримати приголомшливий вінтажний ефект.
Якщо Ви не впевнені, що через кілька років вам все ще буде подобається той самий колір, залиште цю ідею. Цегла має пористу структуру і нерівною поверхнею, тому пофарбувавши його одного разу дуже складно швидко і без клопоту видалити набридле покриття. Зрештою, є й інші способи надати їй неповторний вигляд.

Цегляна кладка та її імітація
tag-icon /
22 September 2020
 
Call