Міфи про натяжні стелі

Існує багато міфів про натяжні стелі, які настільки міцно вкоренилися в нас, що стали майже аксіомою.

Ми проаналізували всі відомі факти про натяжні стелі, щоб відокремити міфи від реальності.

Отже, РОЗВІНЧАЄМО найпоширеніші з них!

Міфи  про натяжні стелі
Накопичують пил

Це не правда. Полотно, з якого виготовляють натяжні стелі, не виробляють статичної напруги, тому не притягують пил.

Занадто дорого

Порівнюючи монтаж натяжної стелі з монтажем стелі з гіпсокартону – то ціна майже однакова.
Проте все не так просто, як здається!
Стеля з гіпсокартону вимагає ретельних підготовчих робіт (які до речі не дешеві). Та й стелю з гіпсокартонну стелю так просто не залишиш після монтажу, після її необхідно штукатурити. А це ще додатково тягне витрати по часу й грошах.
Варіантом дешевше, може бути лише стеля з пластикової вагонки.

Замовити натяжні стелі в Бучі, Ірпені
З легкістю рветься

Якщо ви не плануєте встановлювати дартс на стелі, то не переймайтесь. Натяжну стелю можна пошкодити лише гострим предметом, проте вони добре витримують тиск (про це нижче).

Додамо трішки правди! Натяжна стеля врятує вас від затоплення

Але з невеликим уточненням: при монтажу натяжної стелі важлива повна її герметичність, яка досягається якістю полотна і технологією установки натяжних стель, яка в свою чергу залежить вже від команди. Якщо технологія витримана, то покриття може витримувати до 100 літрів води на 20 м кв.

Мають неприємний запах

Існує думка, що натяжні стелі мають сильний запах, і токсичні. Частково це правда. Але! Стелі пахнуть, тільки перший день, що пов’язано це з сильним розігрівом полотна ПВХ плівки при установці. До речі, поширені вінілові шпалери також виконані з ПВХ, що й натяжні стелі.

Міфи  про натяжні стелі
Мають маленький термін придатності

Найабсурдніший міф. Натяжна стеля має найдовший гарантійний термін.

Нестійкі до перепадів температур

Так, це вірно. За низьких температур полотно втрачає свої властивості й псується. Але лише при умові, що температура в приміщенні нижча за – 45 градусів.

Погіршують звукоізоляцію

Як ви собі це уявляєте? Встановивши додаткове полотно, ви починаєте чути все, про що розмовляють ваші сусіди? Плівка створює додатковий бар’єр від проникнення сторонніх звуків, наприклад, від сусідів зверху. Сьогодні під натяжні стелі, ще можливо встановлення додаткової звукоізоляції. Все для Вашого комфорту!

Вигорання і втрата кольору

Наявність в складі ПВХ плівки спеціального ультрафіолет-стабілізатора, виключає вигоряння або зміну кольору натяжної стелі протягом гарантійного періоду (а це більш як 10 років). Вицвітання натяжного полотна, можливе лише за умови постійного термічного впливу або чистку агресивними миючими засобами…

Не можна монтувати на кухні

Навпаки, завдяки простоті у догляді таке покриття вважається найкращим для кухні. Спокійно монтуйте натяжну стелю навіть над газовою плитою – щоб почати виділяти токсичні випари полотну необхідна температура вище 70 градусів. Досягти її на звичайній кухні нереально й на такій висоті, самі розумієте, що просто не реально.

Не робіть висновків по чутках! Проконсультуйтесь у фахівця і дізнайтесь більше про монтаж натяжної стелі.

Сподіваємось, ми відповіли на поширені запитання. А якщо Ви ще маєте питання, то звертайтесь до наших консультантів.в розділі Контакти

Ми виконуємо монтаж натяжних стель в Києві, Бучі, Гостомелі, Ірпені, Ворзелі та інших передмість Києва.

Міфи  про натяжні стелі
Міфи  про натяжні стелі
tag-icon /
14 December 2020
 
Call