Укладка великоформатного керамограніту

Великоформатний керамограніт в Україні, став одним з найбільш актуальних трендів в оформленні житлових інтер’єрів, хоча зовсім нещодавно він використовувався виключно для оздоблення комерційних приміщень (офісів, бізнес-центрів, ресторанів).

Укладка великоформатного керамограніту

Керамограніт дуже ефектний вид матеріалу, особливо в облицюванні ванних кімнат, столових зон, віталень і холів, проте попри зростаючу популярність матеріалу, хтось як і раніше уникає його застосовувати, тому що побоюється, що укладання великоформатної кераміки вкрай ризиковий й складний процес.

Так, при роботі з керамогранітом великого формату є свої нюанси, але при дотриманні технологій і правил це цілком реально!
Фахівці нашого салону в Бучі, які мають справу з великоформатним керамогранітом, приділяють особливу увагу таким моментам:

Здається, що класти плитку, а особливо на підлогу дріб’язкова справа, проте це не так. Не все так просто як здається.

Насамперед дизайнер має підготувати точний проєкт по розкладці плитки. Особливо це необхідно, коли один вид плитки йде контуром в декілька приміщень (кухня, коридор, вітальня, передпокій) де на шляху багато кутів й поворотів. А уявіть, що клієнт забажав розкласти плитку по діагоналі! І потрібно зробити так, щоб всюди було естетично й гармонійно. Без дизайнера інтер’єру й дизайн проєкту тут не обійтися.

До речі, Ви можете скористатися послугами професійної ремонтної бригади звернувшись в на салон. Виконають ремонт квартир під ключ за вигідними цінами!

Якісна робота дизайнера, в якій кожна деталь стала підтримкою загальної концепції, створюючи розкішну композицію.

А гра світла підтримує весь задум дизайна інтер’єру ванної кімнати.

Отримати професійні консультації та розпланувати квадратні метри Вашої квартири функціонально й гарно, завжди можливо за допомогою наших дизайнерів. Телефонуйте або залишайте заявки на сайті і найближчим часом ми з вами зв’яжемось!

tag-icon /
19 January 2021
 
Call